SÖZ – NİŞAN

Gelin evinde özel söz ve nişan partisi hazırlıyoruz. Catering Hizmetimizle gelen misafirlerinize özel menü alternatifleri, konsepte uygun sofralar, alyans yastıkları, en özel karelerden oluşan fotoğraf çekimleri ile o günü sizin için ölümsüzleştiriyoruz.

yaprak

DÜĞÜN HİKAYESİ

Hayatınızın en heyecanlı ve mutlu gününde neler yaşadığınızı ilk andan son dakikaya kadar film gibi, rüya gibi ailenizle, dostlarınızla ve belki de yıllar sonra çocuklarınızla paylaşmak istemez misiniz? Düğün hazırlıkları ile başlayan  tüm bu özel günü fotoğraf karelerinde istisnai farklar ve  Bodrum’un doğal dekor fonu ile ölümsüzleştirmek istiyoruz.

yaprak

GELİN KOÇLUĞU

Gelin, hiç şüphesiz düğünün prensesi ve en heyecanlı kişisi. Gelin koçunun birinci görevi bu heyecanı keyfe dönüştürmek. Bütün detaylar ile bire bir ilgilenmek ve her detayın işleyişini düzenleyen kişi olmak. Gelinin her zaman bir telefon uzaklığında olup o özel güne hazırlığında sağ kolu olmak işte gelin koçunun başlıca görevleri.

yaprak

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Düğün gününüz hayatınızın en önemli günlerinden biri, sevdiğiniz insanla birlikte yeni ve heyecan verici geleceğin başlangıcıdır. Bugünde sizin heyecanınızı paylaşıp, o günü hayal ettiğiniz gibi düzenleyip akıllardan çıkmayacak detaylar ile tamamlamak için buradayız. Bütün bunları yaparken evlilik ile gelecek birçok masrafı düşünerek ekonomik ve alternatif çözümler üretmekte görevimiz.

İstisnai Projeler profesyonel ekibi ile ısmarlama düğün organizasyonlarınızı Bodrum’da özenle hazırlar. Bırakın bu heyecana ortak olup size ölümsüz anlar yaşatmak için çalışalım. Bu heyecanı yaşatacak doğal bir düğün mekanımız var. “Bodrum” Ancak profesyonel bir düğün planlamacısıyla çalışmak, çiftelere Bodrum’da en uygun düğün mekanı alternatifleri, muhteşem bir tema, organizasyon planı ışığında ekonomik çözümler ile yapılacağının garantisini verir. Bodrum’da sizin için en uygun Düğün mekan’ını birlikte bulalım.

yaprak

İLK DANS

Bir düğünün en unutulmaz anlarından biri ‘İLK DANS’ fotoğraf albümlerinin en güzel karesi. Her çiftin bizim şarkımız dediği bir şarkı mutlaka vardır. İşte biz sizin için bu şarkıya özel bir koreografi hazırlıyoruz. Özel bir dans stüdyosunda koreograf eşliğinde öğretiyor. Düğün günü için hazır olmanızı sağlıyoruz.

yaprak

SES -DJ & IŞIK

Teknik ekibimiz ile birlikte, Organizasyonun yapılacağı mekanda yapacağımız ön çalışma sonrası sizin istekleriniz doğrultusunda, konsepte en uygun ses ve ışık çözümlerini size sunarız.

yaprak

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Her yaş özeldir ve bir kez yaşanır. Herkesten farklı bir kutlama yapmayı herkes ister. Siz bize Doğum gününüz için isteklerinizi ısmarlayın biz onlara sizi şaşırtacak sürprizler ekleyerek bir kez yaşanan o anı unutulmaz yapalım.

yaprak

BODRUM DÜĞÜN MEKANLARI

Bodrumda düğün mekanı bulmak evlenecek çiftlere zorluk yaşatan en çetrefilli kısımdır. Ancak profesyonel bir düğün planlamacısıyla çalışmak, çiftelere Bodrumda en uygun düğün mekanı alternatifleri, muhteşem bir tema, organizasyon planı ve parlak düğün fikri ışığında ekonomik çözümler ile yapılacağının garantisini verir. Bodrum’da sizin için en uygun Düğün Otelini birlikte bulalım.

Göcek, Marmaris ve İzmir düğün mekanı alternatifleri için görüşelim ve uygun düğün mekanlarını profesyonel  çözümler ile beraber bulalım.

yaprak
error: İçerik yasalar ile korunmaktadır izinsiz kopyalanamaz !!